e-porada

E-porada

- także zgłoszenie uczestnika szkolenia

 

Regulamin e-porady udzielanej Klientowi przez "KODEKS”

  • Po zapoznaniu się z tym Regulaminem, Klient przekazuje "KODEKSOWI” za pośrednictwem poczty elektronicznej zapytanie, przedstawiając stan faktyczny sprawy, ewentualnie załącza skany dokumentów, np.: pismo o wypowiedzeniu stosunku pracy, umowę cywilno-prawną, akt notarialny itp., oraz ewentualnie dodatkowe, określone przez "KODEKS”, wymagane informacje w sprawie.

  • Wysyłając zapytanie Klient akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu, zawierając jednocześnie z "KODEKSEM” umowę zlecenia.

  • Po otrzymaniu zapytania, prawnik zajmujący się daną dziedziną prawa, w ciągu 48 godzin przekaże na wskazany przez Klienta adres poczty elektronicznej, zakres wymaganych informacji i dokumentów oraz koszt i termin wykonania usługi (zlecenia).

  • "KODEKS” zastrzega sobie możliwość odmówienia wykonania usługi -zlecenia, bez konieczności podawania przyczyn tej odmowy, a Klient zostanie o tym fakcie powiadomiony - telefonicznie, lub poprzez swój adres e-mail.

  • Klient zobowiązany jest dokonać na podany rachunek bankowy opłaty za zamówioną usługę.

  • Prowadzący sprawę prawnik przystąpi do wykonania usługi i wystawi Klientowi fakturę VAT, zgodnie z jego życzeniem.

  • "KODEKS” zobowiązuje się do świadczenia usługi (e-porady) dla Klienta z należytą starannością, a ponadto w okresie 1 miesiąca od daty udzielenia e-porady, Klient ma prawo do nieodpłatnej telefonicznej (dodatkowej) konsultacji prawnej, bezpośrednio związanej z udzieloną jemu e-poradą.

  • W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego. Sądem właściwym do rozstrzygania ewentualnych sporów wynikających z realizacji e-porady, na podstawie niniejszego Regulaminu, jest Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi.

E-porada

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

m2010.jpg

Najbliższe kursy i szkolenia

Szkolenie okresowe BHP:

w dniu 27 stycznia 2020 r.
w godz. 13:00-17:00

Kontakt

90-606 Łódź
    ul. 6 Sierpnia 11 lok. 6, II piętro, apartamentowiec z windą

kodeks@kodeks.com.pl

tel./fax 42 632 40 35
kom. 601 253 588  

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Licznik

DzisiajDzisiaj12
WczorajWczoraj23
W tym tygodniuW tym tygodniu53
W tym miesiącuW tym miesiącu639
WszystkichWszystkich214928
Najwięcej 743
Statistik created: 2020-01-29T14:20:56+01:00
Twoje IP: 3.227.211.246
Teraz na stronie: 2